Medarbetare

Centrala ledande befattningar inom Partner54

Nationellt erbjuder idag Partner54 en rikstäckande serviceorganisation från 75 orter i Sverige genom KYOCERA FLEET MANAGEMENT. Rikstäckande försäljning och projektledning sker genom Partner54;as centrala resurser.

Patrik Lindgren

Patrik Lindgren
Chief Executive Officer
patrik.lindgren@partner54.se
054-14 96 01

Jonas Andersson
Chief Sales Officer
jonas.andersson@partner54.se
054-14 96 06

Richard Bejmo
Sales Manager
richard.bejmo@partner54.se
054-14 96 11

Madeleine Davidsson
BID Manager
madeleine.davidsson@partner54.se
054-14 96 13

Kenth Wiklund
Project Manager IT
kenth.wiklund@partner54.se
054-14 96 25

Andreas Eriksson
Technology Manager IT
andreas.eriksson@partner54.se
054-14 96 21

Patrik Hoke
Sales Manager IT
patrik.hoke@partner54.se
054-14 96 05

Peter Nilsson
Chief Technology Officer
peter.nilsson@partner54.se
054-14 96 10

Ulf Stenersen
Technology Manager Print
ulf.stenersen@partner54.se
054-14 96 24

Anders Öhberg
Service Delivery Manager
anders.ohberg@partner54.se
054-14 96 16

Andreas Lindgren
Delivery Manager
andreas.lindgren@partner54.se
054-14 96 18

Våra tjänster

Med kvalitet, kompetens och omtanke sköter vi er IT-miljö. Vi erbjuder separata tjänster eller helheltslösningar inom IT och dokumenthantering. Läs mer om vilka tjänster vi kan erbjuda under våra områden.

Kontakta oss!

4 + 5 =

Öppettider

Vardagar:
08.00-17.00

Kundservice

Postadress

Box 2022
650 02 Karlstad

Support Skrivare

Share This