Välkommen att kontakta oss!

Patrik Lindgren

Patrik Lindgren
Chief Executive Officer
patrik.lindgren@partner54.se
054-14 96 01

Jonas Andersson
Chief Sales Officer
jonas.andersson@partner54.se
054-14 96 06

Magnus Roupè
Business Area Manager 
magnus.roupe@partner54.se
054-14 96 04

Madeleine Davidsson
BID Manager
madeleine.davidsson@partner54.se
054-14 96 13

Kenth Wiklund
Project Manager
kenth.wiklund@partner54.se
054-14 96 25

Jonas Sjödén
Business Area Manager IT
jonas.sjoden@partner54.se
054-14 96 05

Andreas Eriksson
Technology Manager IT
andreas.eriksson@partner54.se
054-14 96 21

Peter Nilsson
Chief Technology Officer
peter.nilsson@partner54.se
054-14 96 10

Ulf Stenersen
Technology Manager Print
ulf.stenersen@partner54.se
054-14 96 24

Andreas Lindgren
Delivery Manager
andreas.lindgren@partner54.se
054-14 96 18

Anders Öhberg
Service Delivery Manager
anders.ohberg@partner54.se
054-14 96 16

Vårt erbjudande

Med kvalitet, kompetens och omtanke sköter vi er IT-miljö. Vi erbjuder separata tjänster eller helheltslösningar inom IT och dokumenthantering. Läs mer om vilka tjänster vi kan erbjuda under våra områden.

Kontakta oss gärna!

Vi ser fram emot att höra från dig och berättar gärna mer om  våra tjänster!

Partner54

Frögatan 16
653 43 Karlstad

Telefon: 054-10 02 60

E-post: info@partner54.se

Hitta till oss »

Share This